Jak to Działa

 1. Utwóż Swój profil
  Zaprezentuj Swoją firmę na Swojej, niepowtarzalnej, stronie z publicznym profilem. Wpisz opis Swojej firmy, certyfikaty i zdjęcia z ostatnich zleceń. Ta strona jest pierwszym wizerunkiem dla potencjalnych klientów i pokazuje wszystkie oceny które zdobyłeś poprzez Rated People.
 2. Znajdz nowe zlecenia
  Co miesiąc ponad 60,000 zleceń od klientów szukajácych fachowców jest rejestrowanych przez Rated People. Prześlemy Ci te, które pasują do Twojego kodu pocztowego, miejsca pracy i umiejętności. Od razu widzisz nowe zlecenia w chwili kiedy zamieszczamy je na naszej głównej stronie internetowej, e-mail, SMS i naszym mobile app.
 3. Zakup zlecenia które Ciebie interesują
  Każde zlecenie zawiera opis wymagań klienta, propozycje budżetu i kod pocztowy, a także cenę zakupu pełnych danych klienta. Przeglądaj zlecenia które prześłemy i zamów te które Ciebie interesują.
 4. Zadzwoń do klienta
  Po zakupie zlecenia klienta, podamy Ci numer telefonu i adres e-mail klienta, po czym możesz się z nim skontaktować bezpośrednio, aby uzyskać dalsze dane i złożyć ofertę. W tym samym czasie, Twój profil, poprzednie oceny i namiary Twojej firmy są wysyłane do klienta.
 5. Daj się ocenić
  Po zakończeniu pracy, poproś klienta, żeby ocenił Twoją pracę na podstawie jakości, niezawodności i opłacalności. Oceny działają w charakterze poleceń online i pomogą rozwijać Twoją renomę i zdobywać Ci więcej pracy.

Dołącz do nas teraz

 


Dlaczego warto korzystać z Rated People?

Nasz serwis jest lepszy niż ustne opinie i drukowane reklamy z 5 powodów:

 1. Nie czekasz aby zadzwonił telefon
  Możesz otrzymać ciągłą dostawe zleceń o prace, przez cały rok, które odpowiadają do Twojej określonej lokalizacji, umiejętności i zawodowi
 2. Zaprezentujesz swoją pracę
  Korzystaj ze Swojego idywidualnego profilu, aby udostępniać informacje o Twojej firmie, kwalifikacjach i zdjęcia z ostatnich prac potencjalnymi klientom
 3. Rozwijasz swoją renomę
  Twoje oceny i profil służą jako polecenie online i pomogą Ci zdobyć nowych klientów
 4. Wypełniasz luki w Twoim kalendarzu
  W okresach, kiedy masz mniej pracy, korzystanie z naszej strony pomoże Ci uzyskac pracę i rozwijać Twoją bazę klientów
 5. Wyszukujesz prace na bieżąco
  Korzystaj z naszej usługi mobilnej i alerty SMS na zakup i zarządzanie zleceniami gdziekolwiek się znajdujesz

Dołącz do nas teraz

 


Chcesz się więcej dowiedzić?

Jest wiele fachowców korzystających z Rated People, zobacz co mają do powiedzenia tutaj,
lub na stronie Często Zadawane Pytania aby uzyskać więcej informacji.